Koks kubilas geriausias nuomai: pastatomas ar ant priekabos?

Planuojate renginį ar susitikimą ir domitės kubilo nuoma? Nesvarbu, ar tai būtų vakarėlis kieme, ar įmonės renginys, ar ypatinga proga, kubilo nuoma gali suteikti nepamirštamos prabangos ir atsipalaidavimo! Ir, vis gi, pasirinkimas tarp laisvai stovinčio kubilo ir kubilo ant priekabos gali būti esminis klausimas renkantis kubilą nuomai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime šių dviejų kubilų skirtumus, kad galėtumėte priimti pagrįstą ir jūsų poreikius geriausiai atitinkantį pasirinkimą.

 

Ant žemės pastatomo mobilaus kubilo nuoma

Ant žemės pastatomi mobilūs kubilai yra pakankamai retas kubilų nuomos variantas, kurį būtent ir siūlo Kubilas Kieme komanda. Štai keletas svarbiausių dalykų, į kuriuos būtina atsižvelgti nuomojantis ant žemės pastatomą mobilų kubilą:

Stabilumas ir saugumas: Ant žemės pastatomi mobilūs kubilai yra stabilesni ir komfortabilesni, todėl jūsų svečiai galės mėgautis saugiomis ir patikimomis maudynėmis – nuo ramių pasisėdėjimų dviese iki masinių naktinių maudynių muzikos festivaliuose. Taip pat ne paslaptis, kad daugumai žmonių pamogos kubile yra neatsiejamos nuo svaigiųjų gėrimų, po kurių vartojimo ne retai būna prarandama koordinacija įlipant ar išlipant iš kubilo. Turbūt nekyla klausimas, kuris kritimas būtų skaudesnis – nuo 1 metro aukščio kubilo pastatyto ant žemės, ar nuo 1,7 metro aukščio ir, dažnu atveju, ant atsikišusių aštrių, metalinės priekabos dalių.

Pastatymo įvairovė: Prie šio tipo mobilaus kubilo galite laisvai pritaikyti aplinką, kad ji atitiktų jūsų renginio temą ar atmosferą. Nesvarbu, ar integruosite kubilą į esamą lauko erdvę, ar aplink jį pridėsite dekoratyvinių elementų, bet kuriuo atveju – turėsite kūrybinę laisvę. Kalbant paprastai – pastatytas kubilas atrodys lyg jau visada stovėjo Jūsų kieme. Taip pat labai dažnu atveju kubilo pastatymo vieta būna numatyta ten, kur įvažiuoti su priekaba nėra galimybės, pavyzdžiui, kubilą reikia pastatyti vidiniame namo kieme, o ten su priekaba įvažiuoti negalima, nes sunkesnis transportas išvažinėtų ir sugadintų žolyną.

Dizaino ir dydžių įvairovė: Ant žemės pastatomi mobilūs kubilai būna įvairių formų, dydžių ir dizaino, todėl galite pasirinkti modelį, kuris geriausiai atitinka jūsų renginio erdvę ir žmonių skaičiui. Daugiau informacijos apie kubilų dydžius rasite: Kubilo Nuoma

Mažesnis plotas: Nors ant žemės pastatomus mobilius kubilus galima statyti pagal savo poreikius, svarbu atkreipti dėmesį, kad jų pastatymui reikia plokščio, lygaus paviršiaus su lengvu priėjimu. Dažniausiai kubilui reikia 2,5 x 3 metrų pločio erdvės, kad būtų galima patogiai jį apeiti ir į tą patį plotą tilptų krosnis. Didesniems kubilams atitinkamai reikalinga didesnio ploto erdvė.

 

MOBILAUS KUBILO ANT PRIEKABOS NUOMA

Lauko kubilai ant priekabų yra standartinis ir dažniausiai paplitęs kubilų nuomos variantas. Štai ką reikia žinoti apie mobilaus kubilo ant priekabos nuomą:

Transportavimo patogumas: Kubilus ant priekabų paslaugų teikėjui lengva transportuoti, jų nereikia nuiminėti nuo priekabos atvežus. Nesvarbu, ar tai vestuvės, muzikos festivalis, ar įmonės išvažiuojamasis renginys, kubilą be vargo galite nugabenti į norimą vietą. Šiuo atveju naudingumas didesnis paslaugų teikėjui nei pačiam kubilo naudotojui, tad jau vertinkite kas esate šiuo atveju – ar tas kuris veža kubila, ar tas kuris maudysis jame.

Greitas įrengimas: Kubilo ant priekabos įrengimas yra greitesnis, palyginti su ant žemės pastatomo kubilo įrengimu. Tai reiškia, kad kubilą galite paruošti naudojimui akimirksniu tik atvežus, jo nereikia nuiminėti nuo priekabos. Tačiau kaip visur, taip ir čia yra niaunsų ir kabliukų. Kubilo ant priekabos pagrindinis svoris yra ant važiuoklės ašies ir ši ašis privalo būti horizontaliame paviršiuje ant žemės. Jei žemė turės bent kažkiek nuolydžio, tai ir kubilas su vandeniu bus pakrypęs, o besimaudančiajam yra svarbu, kad kubile vanduo stovėtų lygiai ir gražiai bei patikimai atrodytų. Reikia išsivertinti, ar žemė neturės didelio nuolydžio, nes jo išlyginimui su priekabos kojomis gali būti gan didelis iššūkis.

Erdvė kubiluose: Nors priekabose sumontuotus kubilus patogu transportuoti, jų sėdimų vietų skaičius gali būti ribotas, palyginti su ant žemės stovinčiais kubilais. Apsvarstykite renginio dydį ir svečių skaičių, kad įsitikintumėte, jog priekaboje sumontuotame kubile galės patogiai tilpti visi norintys. Kaip pavyzdys, net 80 procentų kubilų ant priekabos yra tokio dydžio, kaip kubilaskieme.lt siūlomi L dydžio (mažieji) kubilai, tad juose vietos tikrai nebūna daug – nesvarbu jis ant priekabos ar ant žemės. Svarbu pažymėti, jog pagal LR istatymus kelių transporto priemonės plotis negali būti didesnis nei 2,5 metro, tad tai apriboja maksimalų kubilo ant priekabos dydį. Be to ant priebabos esančiam kubilui automatiškai reikalingi platesni gabaritai tam, kad jį įvežti į reikiamą vietą, niekur neužkliūnant.

kubilas kaina

Išvados

Pasirinkimas tarp ant žemės pastatomo kubilo nuomos ir kubilo ant priekabos nuomos priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip: renginio vietos, pritaikymo galimybių, sėdimų vietų skaičiaus, turimos vietos kubilo pastatymui, norimo saugumo pojučio kubile ir t.t. Jei pirmenybę teikiate komfortui ir saugumui, jums geriau tiks ant žemės pastatomas kubilas. Kita vertus, jei jums reikia mobilumo ir greito pastatymo – galite rinktis ir priekaboje esančius kubilus, tik įvertinkite kubilo saugumo ir stabilumo aspektus. Atidžiai apsvarstykite savo renginiui keliamus reikalavimus ir pageidavimus, kad pasirinktumėte geriausiai jūsų poreikius atitinkantį mobilaus kubilo variantą. Bet nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, galime pažadėti, kad mobilaus kubilo nuoma tikrai praturtins jūsų renginį ir sukurs neišdildomus prisiminimus jums ir jūsų svečiams!

Daugiau informacijos apie kubilo nuomą ir kubilo nuomos kaina rasite paspaudę ant Kainos ir pristatymas.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search

kubilo valymaskubilu nuoma