KUBILAS KIEME – tai ne entuziastai ar tiesiog verslininkai, kuriems kubilų nuoma tapo būdu užsidirbti. Mes esame aktyvi, besiplečianti komanda, kuriai kubilai yra neatsiejama gyvenimo dalimi tiek kalbant apie pramogas, tiek apie Jūsų sveikatos gerinimą.

Esame ne kartą patyrę, kaip nuostabu į svečius pasikviesti žmonių, kurie niekada nėra sėdėję šilto vandens kupiname kubile. Jų įspūdžiai kaskart sušildo mūsų širdis taip kaip kubilo vanduo – jų pavargusius kūnus. Žinome, ką reiškia stovėti nuogam lauke, kai lauko temperatūra -20 , ir abejoti, ar kišti kojos pirštą į vandenį, įkaitintą iki +43 . Tikras išbandymas ne tik fiziškai, bet ir proto lygmenyje, o potyrių dozė – nepamirštama! Ir ne kartą susidūrėme, ką reiškia netekti žodžių, kai, sėdi vienas pats su savimi ar mylimu žmogumi ramiame vandenyje ir esi apgaubtas subtilios gamtos tylos ir žvaigždėto dangaus skraiste.

Štai apie ką yra KUBILAS KIEME. Apie malonumą patirti ir tuo dalintis.

Savo veiklą KUBILAS KIEME pradėjo nuo 2015 m. Mus paskatino svečiai, pirmąkart išbandę lauko kubilą, jų emocijos ir įspūdžiai, kuriais jie visai nesantūriai dalinosi. Per tą laiką įgijome įvairios patirties, sužinojome, ko labiausiai ieško žmonės, svarstydami apie kubilo nuomą. O patys kubilai ne kartą mūsų buvo gerinami, kad jums suteiktų dar didesnį malonumą. Taigi mes iš tikrųjų gerai išmanome tai, ką darome.

Šiuo metu KUBILAS KIEME nuomoja 10 skirtingų kubilų. Mūsų vertybės – patikimumas, komunikabilumas ir estetiškumas. Mūsų kubilai patobulinti taip, kad teiktų ne tik malonų, bet ir sveikatai naudingą masažą, kurio stiprumą galima net reguliuoti. Mes ypač daug dėmesio skiriame kubilo higienai, todėl nuomai naudojami tik plastikiniai kubilai. Tokie kubilai ne tik atrodo estetiškai, bet ir, skirtingai nei mediniai, nesugeria į save toksinų ir kitų nešvarumų, ir daug ilgiau išlaiko karštą vandenį. Mūsų kubilai papildomai apšildyti, juos galima daug švariau išvalyti. Plastikniai kubilai taip pat yra atsparesni įvairių oro sąlygų poveikiui.

KUBILAS KIEME mums yra ne tik tradicinė kubilų nuomos paslauga. Mes darome viską, kad klientui suteiktume maksimaliai patogų aptarnavimą. Kubilus esame vežę net į atokiausius miško kampelius, rūpestingai pastatome juos būtent ten, kur pageidaujate, pasirūpiname kuru, net vandens tiekimu, jeigu jo nėra, išsamiai paaiškiname naudojimosi ir saugumo taisykles. Jei pageidaujate, galime atvežti norimų gėrimų, užkandžių – visko, ko tik jums tuo metu reikia.

Mes gerai žinome, jog visos šios papildomos paslaugos yra to paties malonumo dalys, t. y. mėgavimosi šiltu kubilo vandeniu esant gryname ore, dalis. O kaskart išgirsti, kad žmonės liko patenkinti ne tik kubilu, bet ir mūsų aptarnavimu – tai, jei atvirai, niekada nenusibosta ir yra be galo malonu. Mes tai priimame kaip paskatą toliau eiti teisingu keliu.

Jei norite išsamiau sužinoti, kokie yra mūsų kubilai, jų nuomos kainos ir aptarnaujama teritorija, spauskite ant Kainos ir pristatymas.

Čia galite perskaityti įdomios informacijos apie, kuo tarpusavyje yra susiję kubilas ir sveikata ir kt.

Start typing and press Enter to search