Kai išgirstate žodį „kubilas“, ką įsivaizduojate? Kubilą su norimos temperatūros vandeniu, gražią ir patogią aplinką, kur jums viskas ranka pasiekiama, linksmus pokalbius su draugais ar šeima, o galbūt ramų poilsį vienam po šaltu žvaigždėtu dangumi…

Mobilaus kubilo nuoma – tai maloni, saugi ir sveikatą gerinanti pramoga, kuri tinka įvairiausioms šventėms ir net be jokios ypatingos progos, skirtingais metų laikais, bet kokiomis oro sąlygomis ir netgi skirtingu paros metu!

Efektyvus masažas kaip masažo salone, tik ilgiau

Mes turime net 10 puikios išvaizdos kubilų nuomai, kurie skiriasi savo dydžiu, paskirtimi, tačiau visų jų savybės yra vienodai naudingos jūsų sveikatai, pramogai ir poilsiui. Kadangi gerai išmanome kubilų gamybą, visi kubilai mūsų rankomis yra sukonstruoti taip, kad teiktų jums kuo didesnį malonumą. Kiekvienas mobilus kubilas turi nepriekaištingai veikiančią vandens sistemą, kurios dėka sėdėdami kubile gausite veiksmingą, tinkamo stiprumo masažą. Toks masažas išlaisvina kūne susikaupusią įtampą, palengvina judėjimo stokos ir streso sukeltas pasekmes, nes masažas kubile trunka ne 30-60 min. kaip masažo salone, o tiek, kiek jums patiems norėsis! O jei pageidausite dar stipresnio masažo, tereikės pasukti mažą apvalią rankenėlę, įtaisytą kubilo korpuse.

Su apšvietimu ir jums norimos šilumos vandeniu

Mobilūs kubilai tiek iš vidaus, tiek iš išorės gerai apšviesti besikeičiančių spalvų 12 V LED lemputėmis, todėl jūsų nuotaiką dar labiau pakels linksmi šviesos efektai, kurie ypač gerai atrodo sutemoje. Išduosime paslaptį – jei norite netikėtų pojūčių, kuriam laikui išjunkite kubilo šviesas ir pasėdėkite visiškoje tamsoje, jausdami, kaip į vidų įsėlina laukinė naktis. O jei tą akimirką virš jūsų plyti begaliniai žvaigždėtas vasaros ar žiemos dangus, nepamirštami įspūdžiai garantuoti.

Kubilai ir šiluma – neatsiejamas derinys, o šilumos intensyvumas yra reguliuojamas paprasčiausiais būdais: malkų, kurias įmetate į krosnelę, kiekiu, papildomai įpilant šalto vandens ar neuždengiant dangčio ant kubilo. Tiek šilumos reguliavimas, tiek apskritai naudojimasis kubilu yra toks paprastas, praktiškas ir saugus, jog net jūsų močiutė mokės juo naudotis.

Kubilas kieme – ir neįprastiems pojūčiams patirti

Jei kubilo nuoma jums yra gan įprasta pramoga, naujų patirčių įgausite išbandydami kubilą skirtingais metų laikais. Koks jausmas sėdėti šiltame kubile lyjant rudens lietui, kai jūsų galvą maloniai vėsina rudens drėgmė? Kaip reaguoja jūsų kūnas, paniręs į labai karštą vandenį, kai lauke spaudžia stiprus šaltis? O gal priešingai – kokia maloni vėsa apima, atrodo, net jūsų mintis, kai lauke beveik +30 , o jūs sėdite savo sode, maloniai masažuojamas vėsaus vandens srovių, kuriame plaukioja ledo gabaliukai? Atrodo, tai paprasta paslauga, tik kubilo nuoma, o patirčių įvairovė – daug didesnė nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Na, o kad kubilas ir sveikas gyvenimo būdas yra tarpusavyje susiję dalykai, galite paskaityti tekste “Kubilas ir sveikata“.

Mobilus kubilas – ir kieme, ir prie upės

Beje, kubilas ne veltui turi ir kitą pavadinimą – mobilus kubilas, mat jį galima nuvežti į jūsų pageidaujamą vietą: nuosavo namo ar sodybos kiemą, prie ežero ar upės, sodo ir pan. Jei šalia nėra vandens šaltinio, turime sprendimą ir šiai problemai.

Spauskite čia, jei norite sužinoti, nuo ko tokiu atveju priklauso kubilas ir jo kaina.

Taigi jei kubilas kieme yra ta paslauga, kurios jūs šią akimirką norite, kviečiame išsirinkti jums tinkamo kubilo nuomą:

  • “L” kubilas su 6-7 vietom, itin praktiškas ir universalus, kuriam nereikalinga elektra, jei nenorite šviesos viduje ir aplink kubilą, tad jis labai tinka prie upių, ežerų, po ilgo žygio, po intensyvaus pasiplaukiojimo baidarėmis ir tiesiog tikriems karšto kubilo mėgėjams.
  • „XL“ kubilas su 8-9 vietom, kurio visiškai pakanka kiek gausesniam žmonių būriui, jis turi hidromasažo funkciją (vandens masažą) ir vidinį bei išorinį apšvietimą.
  • „XXL“ kubilas su 12+ vietų, skirtas gausiam žmonių būriui, labai tinkamas tokioms šventėms kaip vestuvės, gimtadienis, mergvakaris ar bernvakaris, jis turi hidromasažo (vandens masažą) ir oro masažo sistemas, vidinį bei išorinį apšvietimą.

Galite išsinuomoti vieną ar kelis kubilus jūsų pageidaujamam laikui. Čia galite sužinoti, kokia yra kubilų nuoma ir jų kainos.

kubilų nuoma
kubilas kaina
lauko kubilu kainos
kubilų nuoma
kubilu kainos
kubilu gamyba
dummy transparent occnhv6z186ecweqnb9qb1dia1flej9jdp5t6dt6yw

Start typing and press Enter to search