Kubilų nuoma dažniausiai siejasi su triukšmingu draugų vakarėliu arba ramiu pasisėdėjimu kartu su šeimos nariais. Tačiau ar žinote, kad kubilas ir vaikų gimtadieniai – tai garantuota linksmiausio gimtadienio etiketė, kad tai šauni atrakcija, jei norite per vieną savaitgalį pamaloninti ir save, ir šeimą, ir draugus, ir tobulai tinka, jei norite, jog komandos formavimas taptų ne formalia, o išties smagia kolegų patirtimi, nes buvimas kubile suartina ne tik kūnus, bet ir sielas.

Štai keletas variantų, kada KUBILAS KIEME gali tapti smagios pramogos vinimi:

Gimtadienis / Jubiliejus

Nesvarbu, ar tai gimtadienis sau kartu su jaukiu artimųjų ratu, ar sukate galvą, kur pakviesti gerų draugų būrį, o gal jūsų laukia apvalus jubiliejus, kurį paminėti norisi, tik ne taip triukšmingai, o kaip – tiesiog nesugalvojate, kubilas tinka visais šiais atvejais. Malonus pašnekesys iki vėlumos ar nuo vaišių stalo persikėlusios linksmos šėlionės lauke – pramogos kubile yra universalios, tad patinka daugeliui. Toks gimtadienis nesukelia didelių papildomų išlaidų, o išsinuomuotu kubilu galima mėgautis ne ribotą laiką, o visos šventės metu.

Tai ypač gera pramoga vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nori ramios ir nenuobodžios šventės. Šiltas ir atpalaiduojantis vanduo, proga pabūti drauge ir pasikalbėti apie tai, kas rūpi, ir namai, į kuriuos gali grįžti vos per kelias minutes – toks jubiliejus tiesiog pasmerktas sėkmei tarp vyresniųjų. Ne vienam tai būna pirma patirtis kubile, po kurios jie ilgai dalinasi įspūdžiais. „Dar niekad taip gerai nemiegojau kaip po kubilo“,„Po savaitgalio poilsio kubile jaučiausi toks lengvas ir atjaunėjęs bent 10 metų,“– ne kartą teko girdėti tokių atsiliepimų iš garbaus amžiaus klientų.

Vestuvės

Vestuvės su išsinuomotu kubilu – viena iš populiaresnių progų, kada užsakoma kubilo nuoma. Nenuostabu, nes tai mobilus kubilas, kurį galima atvežti į bet kurią nuomojamą ar savo šeimos sodybą, kur yra prieinamas susisiekimas. Net jei išnuomojamas tik vienas kubilas, o svečių yra daugiau, kubilą skirtingu metu gali išbandyti vis kiti žmonės, todėl vestuvės su kubilu yra daug dažnesnė pramoga nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tokiu atveju taip pat galima nuomotis didesnį kubilą, talpinantį daugiau žmonių.

Mergvakaris / bernvakaris

Mergvakaris ar bernvakaris su kubilu kieme – dar viena populiari proga, kur pramogos yra neatsiejamos nuo nuolatinio bendravimo ir linksmybių. Jūsų laukia pilnas aptarnavimas: nuo vandens pripylimo iki žiedlapių išbarstymo kubile. Kubilas kieme padeda sukurti nerūpestingą, žaismingą atmosferą, leidžia vienu metu ir pramogauti, ir daug kalbėtis, o jei, būnant kubile, į jį įpilsite truputį vonios putų, toks mergvakaris ar bernvakaris įsimins visam gyvenimui. Geri kadrai – garantuoti! Svarbu tik juose per putų kalną kažkaip surasti savo veidą ir, žinoma, prieš šventę nors truputį pasidomėti, ką rašo naudojimosi kubilu taisyklės.

Pramogos su šeima

Kubilo nuoma savaitgaliui taps jūsų dėmesio ir pastangų nereikalaujantis sprendimas, kai norite paįvairinti savo kasdienybę. Atrodo, nieko naujo, tačiau toks savaitgalis šeimai padovanos išties šiltų prisiminimų. Ar bandėte kartu su visa šeima paskirti vakarą kubile ir žaisti stalo žaidimus? O valgyti ledus, kai aplink kunkuliuoja ir šonus masažuoja karštos vandens srovės? Kubile, kur vanduo mus labiau atpalaiduoja ir sulėtina gyvenimo tempą, pokalbis su mylimais žmonėmis taps artimesnis, ilgesnis, o šneka suksis ne vien apie buitinius reikalus. Matėme ne vieną šeimą, kurią ši lengva pramoga labiau suartino, o vaikams suteikė neišdildomą džiaugsmą, tad verta išbandyti!

Vaikų gimtadieniai

Jei ieškote būdų, kaip sugalvoti, jog vaikų gimtadieniai nebūtų vien tos pačios pasikartojančios pramogos, kai skiriasi vien žvakių skaičius ant torto, išbandykite kubilo nuomą vaikams. Taip, sunku patikėti, bet vaikams tai tokia linksmybė, kuri neatsibosta visą dieną! Šiltas vanduo, sava aplinka ir mylimi žaislai, daug taškymosi, bėgiojimo iš kubilo prie maisto ir vėl atgal, spontaniškai kilę žaidimai kubile ir, žinoma, daug daug juoko. Vaikų gimtadieniai su kubilu kieme yra visiškai saugi pramoga, nes vandens galima prileisti iki norimo gylio. Tokiam gimtadieniui nereikės samdyti nei animatoriaus, nei patiems galvoti užduočių ar žaidimų, nes juk patys prisimenate iš savo vaikystės – kur vanduo ir vaikai, ten ramybė tėvams.

Komandos formavimas / Įmonės šventė

Kubilo nuoma gali būti puiki išeitis didelių ir mažų įmonių šventėms ar jei komandos formavimas panaudojamas artimesnių santykių tarp kolegų kūrimui. Dėl savo universalumo, nes kubilas tinka įvairaus amžiaus, pomėgių, lyties žmonėms, pramogos kubile gali tapti lyg nematoma kibirkštimi, kuri per pokalbius ir bendrą patirtį moko pažinti ne tik kolegą, bet ir žmogų. Įmonėms tai dar nauja sritis, tačiau mūsų patirtis seniai sako – ten, kur lengva atsipalaiduoti, pokalbiai visada būna nuoširdesni ir ilgesni. Todėl jei norite gauti specialų pasiūlymą, čia rasite mūsų kontaktus.

Start typing and press Enter to search