Dovanų kuponas – greita ir patogi paslauga, tačiau mūsų atveju ji yra pakankamai asmeniška. KUBILAS KIEME nėra tiesiog kubilo užsakymas ir atvežimas iš vieno taško iki kito. Dovanų kuponas su mūsų paslauga – tai dovana puikios pramogos, kuria galima mėgautis mažiausiai parą. Mylimam žmogui jūs suteikiate geras emocijas ir malonumą be jokių rūpesčių.

Tai dovana, kuri bus netikėta ir maloni, o tai nėra taip lengvai pasiekiamas derinys. Be to, tiks įvairaus amžiaus, lyties ar pomėgių žmogui, nes, pavyzdžiui, dovanos mamai ar dovanos vyrui yra visiškai skirtingi dalykai.

Dovanų kuponas su kubilo nuoma patiks netgi tam, kuris sunkiai prisiruošia išbandyti naujovę. Juk toli eiti nereikės – tik iki gražiausios vietos savo namų kieme. Todėl tai puiki galimybė nustebinti tėvus, ypač jei jūs gyvenate užsienyje. Pamaloninti mylimą žmogų, kuris sako, kad nenori švęsti gimtadienio, tačiau nujaučiate, kad mažam siurprizui neprieštarautų. Ar pradžiuginti tą, kurį iš proto veda žiemos pramogos, o gal romantiškas poilsis dviems?

Dovanų kuponas gali būti pateikiamas su pilno aptarnavimo paslauga, kai nei jums, nei dovanos „kaltininkui“ nereikės rūpintis, kaip pripildyti kubilą vandeniu, kuo jį šildyti ir apskritai, ar po naudojimo reikės kubilą išvalyti. Mes pasirūpinsime viskuo. Jeigu norite – net šampanu, rožių žiedlapiais ar prabangaus šokolado plytele!

Dovanų kuponas su kubilo nuoma kainuoja 100 eurų. Į kainą įeina „Delux“ kubilo nuoma 1 bet kokiai pasirinktai parai su pristatymu, išskyrus valstybines ar tarptautines švenčių dienomis. Dėl datos suderinimo, pilno aptarnavimo ar kitų papildomų paslaugų prašome kreiptis asmeniškai – spauskite ant nuorodos kontaktai.

Start typing and press Enter to search