Pirkėjo dilema: lauko kubilai – pirkti ar nuomoti kubilą?


Pirmiausia paklausiu, ar esi maudęsis lauko kubile šaltą žiemos vakarą, kai lėtai lėtai krenta snaigės, o tu sėdi karštame kubile ir džiaugiesi gyvenimu????

Jei atsakymas TAIP , vadinasi žinai šį nuostabų jausmą ir tik dar labiau savęs klausi, ar reikia tau nuosavo kubilo savo kieme.

Jei atsakymas NE, turiu tau puikų pasiūlymą – lauko kubilas tavo pasirinktoje vietoje, pasirinktu laiku. Kubilo nuoma Jūsų kieme – kubilaskieme.lt   Išbandyk ir patirk kubilo teikiamus malonumus jau dabar.

Darau prielaidą, kad visų skaitančiųjų atsakymas buvo teigiamas ir visi supranta šį jausmą. Dėl kurio ir kyla žmogui klausimas, pirkti ar nuomoti kubilą ? Šiam atsakymui pasistengsiu apžvelgti kuo daugiau aplinkybių, už ir prieš. Bet sprendimai ir požiūris kiekvieno individualus.

Kubilo nuomos privalumai:

Žmogui, kuris nuomojasi kubilą visiškai nereikia būti atsakingam už kubilo nuolatinė priežiūrą:

  • Kas metus impregnuoti.
  • Laikyti jį su vandeniu.
  • Kiekvieną kartą prieš maudynes jį šveisti.
  • Rūpintis, kaip tvarkingai nupjauti žolę stovint kubilui sode.
  • Išleisti solidžios pinigų sumos kubilo įsigijimui.

Bet žmogus jaučiasi turintis daiktą, su kuriuo gali daryti, ką tik nori. Kitaip pasakius, saugumo jausmas, kad gali juom naudotis bet kada. Aš net nediskutuoju apie kubilo išlaikymo išlaidas, antiseptikus, antibakterinius, impregnuojant medį. Visokias vandens priežiūros chemijas prieš dumblių susidarymą, skaidrumą ir t.t

Iš pavyzdžių savo aplinkoje galiu pasakyti, kad nusipirkus kubilą, į jį su laiku einama vis rečiau ir rečiau. Kaip pavyzdys, mano tėvai nusipirkę netgi du medinius kubilus, jau kokie 6-eri metai, bet niekas jau jų nekūrė kokius porą metų. Stovi, kaip kiemo puošmena ir pūva. Paklausus tėvų, kodėl jie nebesinaudoja jais, tai atsakymas būna kaip ir įprastai visų: daug darbo su jais, išbrinkink, išplauk, iškurenk, vėl išplauk, išleisk vandenį, vėl pripilk ir t.t.

Tad manau reiktų Jums pirmiausiai rimtai įsivertinti, koks bus kubilo naudojimo dažnumas ir tik iš šios pozicijos priiminėti sprendimą.

Lauko kubilo pirkimas:

Kaip jau minėjau anksčiau tekste, tai sudaro saugumo jausmą žmogui, kuris perka kubilą. Nes jis nežino, kaip dažnai naudosis kubilu. Ir, svarbiausia, nežino, kokių pastangų reikės įdėti jį prižiūrint.

Sutikime su tuo, kad nusipirkus lauko kubilą, jam reikės numatyti vietą kieme. Ši vieta tikriausiai bus žolynas, kuriame auga žolė. Ir kas savaitę pjaunant žolę, reikės gražiai, tai atlikti aplink kubilą. O juk žoliapjovė to nepadarys.

Nusipirkti kubilą kainuoja apie 1200 – 3000 eurų, priklauso nuo komplektacijos, ir kokį rinksitės. Mediniai kubilai – yra vargo su jais, bet jie pigūs. Plastikiniai kubilai brangesni, bet praktiškesni. Jei sumąstytumėte įleisti kubilą į žemę, tai jį dar reiktų apšiltinti, iškasti duobę ir apmąstyti vandens išleidimus. Nerūdyjančio plieno kubilai – brangus malonumas, bet amžinas, galima sakyti. Jie labai brangūs, nes pati žaliava – nerūdyjantis plienas yra brangus.

Apibendrinant:

  1. Išbandykite kubilą savo kieme. Ar Jums patinka jo teikiami malonumai?
  2. Įvertinkite, kaip dažnai naudosities lauko kubilu.
  3. Įvertinkite, ar turite galimybių jį pastatyti savo aplinkoje?
  4. Nustatykite, kokius reikalavimus keliate lauko kubilui, t.y. praktiškumas, greitis įšildant vandenį, vandens tūris ir t.t
  5. Kai įvertinsite ir nustatysite, ko Jums reikia, galite pradėti ieškoti lauko kubilo įsigijimui, o gal Jums užteks tiesiog išsinuomoti kubilą kieme.

P.S. Jei per metus nesinaudojate kubilu daugiau kaip devynis savaitgalius, tai, mano skaičiavimais, jo pirkti nelabai ir apsimoka, žiūrint per išlaidų paketo prizmę.

Jei turėsite kokių klausimų, susijusiu su kubilais, jų naudojimu, pasirinkimu, ar bet kuo kitu, skambinkite ir bus atsakyta.

Nuošidžiai

Alfredas

Kubilaskieme.lt

865 4444 89